Paukščių pešimas

BENDRA INFORMACIJA:

Pešykloje paukščiai yra pešami negyvi. Gyvus paukščius pešti draudžiama. Prieš pešimą, paukščiams turi būti nukertama galva, ir nuleidžiamas kraujas. Paukščiai prieš pešimą būtinai turi būti nuplikinami. Kiekvienai paukščių rūšiai yra skirtinga plikinimo temperatūra (pateikta lentelėje Nr.1.)

Prieš pjovimą paukščiai turi būti atitinkamai paruošti. Likus 12 dienų iki pjovimo, paukščiams negalima duoti žvyro, lesinti žuvimi ar jos produktais. Prieš pjovimą paukščiai nelesinami. Vištos, viščiukai, žąsiukai, antys, ančiukai, perlinės vištos alkinami ne mažiau kaip 4 valandas. Paliekamas tik vanduo.

 


PLIKINIMAS:

Paimkite negyvą paukštį už kojų ir įmerkite į teisingos temperatūros vandenį. Panardinkite visą, kad visos plunksnos būtų vandenyje. Palaikykite nejudindami apie 5 sekundes. Tada pajudinkite paukštį už kojų aukštyn žemyn keletą kartų. Paukščių teisingas nuplikinimas yra labai svarbus. Norėdami patikrinti ar jau nuplikinote paukštį, paimkite vieną iš didesnių sparno ar uodegos plunksnų ir nupeškite ją rankomis, jeigu ji nusipešė be didesnio pasipriešinimo, reiškia paukštis yra nuplikintas teisingai. Jeigu plunksna sunkiai nusipeša, panardinkite ją dar kelis kartus ir pakartokite pešimo testą.

PEŠIMAS:

Kai nuplikinate paukštį iškarto dėkite į pešyklos vidų ant būgno ir įjunkite pešyklą. (pešti galite iškarto 2-3 paukščius). Pešimo trukmė ne daugiau negu 25 sekundės. Pešimo metu palaistykite ant pauščių vandens iš šlangos. Daug pilti nereikia, tiesiog tiek, kad plunksnos nusiplautų nuo kūno. Per šį laiką plunksnos turi pilnai pasišalinti nuo odos. Gali likti kelios didesnės plunksnos ant sparnų ar ant uodegos, jas reikės nupešti rankomis. Jei paukštis per ilgai užsibus veikiančioje pešykloje, gali būti sudraskytas, ar sulaužyti kaulai. Norėdami išjungti pešyklą paspauskite jungtuką priešinga kryptimi negu įjungdami.

• PRASTA PEŠIMO KOKYBĖ: a. neteisingas nuplikinimas, pakartokite nuplikinimą b. Sudraskyta oda: paukštis buvo perplikintas, plikinkite mažiau, paukštis buvo per ilgai laikomas veikiančioje pešykloje. c. Sulaužyti kaulai: Paukštis buvo per ilgai laikomas veikiančioje pešykloje.
• PEŠYKLOS VALYMAS: Po kiekvieno pešimo išvalykite pešyklą, saugokite variklį, žiūrėkite, kad ant jo nepapultų vandens, ar plunksnų. Išvalykite dirželį nuo plunksnų.


Geras pasiūlymas ūkininkams

Inkubatorius 630XH - Puikus pasirinkimas!

Pilnai automatizuotas, su automatizuota drėkinimo sistema

 

Klauskite!

Užpildykite žemiau esančią formą, norėdami gauti atsakymus apie mūsų siūlomus inkubatorius:

Jūsų vardas:

El. paštas:

Telefonas:


Dominanti inkubatorių talpa:

Atsakymą pageidauju gauti:


Žinutė: